Webináre AF REHAB

V súvislosti s opatrením vlády v boji proti COVID-19 nie je možné dočasne realizovať naše klasické kurzy a preto sme pre Vás pripravili novinku, ktorou je interaktívna forma vzdelávania z pohodlia Vášho domova - Webináre AF REHAB.

Čo je Webinár?

Webinár (skratka od webový seminár) je interaktívny seminár, ktorého sa môžu poslucháči zúčastniť prostredníctvom webových stránok či ďalších služieb internetu. Webinár predstavuje nový spôsob vzdelávania s využitím siete internet - je to spravidla živá a interaktívne prezentácie v reálnom čase, v rámci ktorej sa poslucháči môžu zúčastniť prostredníctvom chatu, klásť otázky prostredníctvom mikrofónu, zdielať videá, súbory či iný multimediálny obsah. Pre webinár je typická dĺžka zhruba 60-120 minút.

Webinár – Vertebroviscerálne vzťahy (20200618)

Rehabilitačná metóda SPS - funkčná Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice

Prednášajúci: Mgr. Andrej Foltýn

Termín konania: 18.6.2020  (20:00-22:00)

Cena: 20 EUR

Počet účastníkov: 30

Webinár je určený pre  laickú verejnosť, fyzioterapeutov (SŠ a VŠ), rehabilitačných lekárov, neurológov, ortopédov, reumatológov, všeobecných lekárov, pediatrov, trénerov, učiteľov TV. Cieľom webináru je zoznámiť verejnosť zo základnými vedomosťami, princípmi a aplikáciami metódy SPS ( SM-systém) pri liečbe:

a) cervikokraniálny syndrom – bolesti hlavy, cervikogenné závraty.
b) kardiovaskulárny systém, pulmonálny systém, metabolický syndróm
c) urogenytálny systém – funkčná sterilita, chronické zápaly, impotencia, inkontinencia

 

Po prihlásení sa na webinár vám zašleme zálohovú faktúru. Po uhradení zálohovej faktúry vám zašleme link kde sa pripojíte k webináru on – line. Viac informácií zašleme v potvrdzovacom maily po uhradení zálohovej faktúry.

Webinár nie je náhradou kurzu SPS.

Účastník webináru po preukázaní sa o zaplatení webináru má nárok na 20 € zľavu z kurzu SPS ( aký webinár absolvujete, na taký kurz sa zľava vzťahuje). Zľava trvá do 30.6.2021

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Podrobnosti seminára

Začiatok 18. jún 2020, 18:00
Koniec 18. jún 2020, 20:00
Voľné 28
Cena/osoba 20.00€
Miesto Online priestor