Webináre AF REHAB

V súvislosti s opatrením vlády v boji proti COVID-19 nie je možné dočasne realizovať naše klasické kurzy a preto sme pre Vás pripravili novinku, ktorou je interaktívna forma vzdelávania z pohodlia Vášho domova - Webináre AF REHAB.

Čo je Webinár?

Webinár (skratka od webový seminár) je interaktívny seminár, ktorého sa môžu poslucháči zúčastniť prostredníctvom webových stránok či ďalších služieb internetu. Webinár predstavuje nový spôsob vzdelávania s využitím siete internet - je to spravidla živá a interaktívne prezentácie v reálnom čase, v rámci ktorej sa poslucháči môžu zúčastniť prostredníctvom chatu, klásť otázky prostredníctvom mikrofónu, zdielať videá, súbory či iný multimediálny obsah. Pre webinár je typická dĺžka zhruba 60-120 minút.

Webinár – plochá noha (20200531)

Prednášajúci: Mgr. Andrej Foltýn

Termín konania: 31.5.2020  (20:00-22:00)

Cena: 20 EUR

Počet účastníkov: 30

Webinár je určený pre  laickú verejnosť, fyzioterapeutov (SŠ a VŠ), rehabilitačných lekárov, neurológov, ortopédov, reumatológov, všeobecných lekárov, pediatrov, trénerov, učiteľov TV. Cieľom webináru je zoznámiť verejnosť zo vznikom plochonožia, základnou anatómiou dolnej končatiny, mobilizačnými technikami na chodidlo dolnú končatinu a cvikmi na aktiváciu klenby nohy.

Po prihlásení sa na webinár vám zašleme zálohovú faktúru. Po uhradení zálohovej faktúry vám zašleme link kde sa pripojíte k webináru on – line. Viac informácií zašleme v potvrdzovacom maily po uhradení zálohovej faktúry.

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Podrobnosti seminára

Začiatok 31. máj 2020, 20:00
Koniec 31. máj 2020, 22:00
Voľné 0
Cena/osoba 20.00€
Miesto Online priestor
Na tento seminár sa už nedá prihlásiť.