Webináre AF REHAB

V súvislosti s opatrením vlády v boji proti COVID-19 nie je možné dočasne realizovať naše klasické kurzy a preto sme pre Vás pripravili novinku, ktorou je interaktívna forma vzdelávania z pohodlia Vášho domova - Webináre AF REHAB.

Čo je Webinár?

Webinár (skratka od webový seminár) je interaktívny seminár, ktorého sa môžu poslucháči zúčastniť prostredníctvom webových stránok či ďalších služieb internetu. Webinár predstavuje nový spôsob vzdelávania s využitím siete internet - je to spravidla živá a interaktívne prezentácie v reálnom čase, v rámci ktorej sa poslucháči môžu zúčastniť prostredníctvom chatu, klásť otázky prostredníctvom mikrofónu, zdielať videá, súbory či iný multimediálny obsah. Pre webinár je typická dĺžka zhruba 60-120 minút.

Skolióza (20191129)

Školiteľ: Mgr. Kristína Vargová
Dĺžka kurzu: 2 dni
Cena kurzu: 120 €

Kurz je určení pre odbornú ale aj laickú verejnosť. Úlohou kurzu je oboznámiť zo vznikom skoliózy, diagnostikou a liečbou pomocou metódy SPS a špirálne  stabilizovaného korzetu. Súčasťou kurzu sú aj manuálne techniky vhodné pre skoliotického pacienta a následná liečba rôznych skoliotických kriviek
Slovenská komora fyzioterapeutov pridelila kurzu kredity.

Podrobnosti seminára

Začiatok 29. nov 2019, 09:00
Koniec 30. nov 2019, 17:00
Kapacita 30
Voľné 2
Cena/osoba 120.00€
Miesto AF REHAB, s.r.o., Račianska 66, Bratislava
Na tento seminár sa už nedá prihlásiť.