Dôležité upozornenie

AF REHAB SK s.r.o.  sa pri organizovaní kurzov riadi platnou vyhláškou Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a Regionálnym úradom verejného zdravotníctva.

Kurz SPS Refreš (20241207)

Školiteľ: Mgr. Andrej Foltýn
Dĺžka kurzu: 2 dni

Seminár je určený pre  fyzioterapeutov (SŠ a VŠ), rehabilitačných lekárov, neurológov, ortopédov, reumatológov, všeobecných lekárov, pediatrov, trénerov a učiteľov TV. Seminár je rozdelený na časť teoretickú a časť praktickú. Cieľom semináru je zoznámiť verejnosť s vedomosťami a aplikáciami SM-systému.

Cieľ kurzu je zopakovať si základné princípy metódy, široké možnosti cvikov a  manuálnych techník. Doplniť a rozšíriť  informácie v diagnostike a liečbe pacienta s herniou disku, skoliózou, ťažkosťami  v oblasti hornej a dolnej končatiny ako aj vertebroviscerálnymi vzťahmi. Na záver doplníme informácie kondičným tréningom a správnou koordinovanou chôdzou.

Kurzovné sa platí na mieste!
V cene kurzu je potvrdenie o účasti, podklady pre kurz a občerstvenie.

Údaje Vami uvedené v prihláške budú použité pri vystavovaní certifikátu/osvedčenia pri ukončení kurzu.
Venujte preto zvýšenú pozornosť správnemu uvedeniu údajov a údaje vypisujte s diakritikou.

Podrobnosti seminára

Začiatok 07. dec 2024, 09:00
Koniec 08. dec 2024, 17:00
Voľné 20
Cena/osoba 150.00€
Miesto AF REHAB SK, s.r.o., Račianska 66, Bratislava

Prihláste sa do Newslettera

  • Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a noviniek so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej zaslanej kampani. Zásady ochrany osobných údajov